Останні відгуки
про замовлення реклами у блогерів

Ми публікуємо тільки перевірені відгуки

Залишити відгук можливо зі сторінки конкретного блогера на нашому сайті.

Відгук про співпрацю з блогером

liskunovaya
Yana Liskunova | Blogger | Travel, 448k підписників

Аноним
:(
Не рекомендую.
Не відповідальна!
Постійні перекоси
Аудиторія з реклами нульова😤
Кинула без дозволу в гів, а всі ж розуміють яка в гіві аудиторія(
Замовлень 0
Шахрайка!
Треба її зносити!

liya_li__
Лія Лі, 90k підписників

Аноним
:)
Дуже сподобалась співпраця з Лією! З душею і з повною відданістю створений контент, навіть більше ніж домовлялися, все чітко, все вчасно! Дуже оригінальні ідеї по сюжету! Гарна аудиторія, яка доєдналася до нашої, зацікавленість товаром, замовлення! Дуже радимо прекрасну блогерку і співачку до співпраці!

linasydor
L I N А 🕊, 437k підписників

Аноним
:(
Погоджусь, що в Ліни одні боти. Замовляли в неї рекламу та результат не такий як очікували, тобто його взагалі можна сказати не було. Помітили, що в неї відписуються до 400 тис, потім за декілька днів вже плюс 40!тис, потім знов падає до 400 і так по кругу крутить ботів, мабуть не встигає за відписками🤣 після Її реклами в нас статистика майже не змінилася, підписок десь майже 100, по замовленнях 14🥴 (це саме ті які прийшли від Ліни, ми завжди запитуємо як нас знайшли, інші навіть не згають хто вона така) НЕ РЕКОМЕНЛУЄМО❌

linasydor
L I N А 🕊, 437k підписників

Аноним
:(
Реклама жах. У Ліни одні боти в підписках, бо ж з такою кількістю підписок шт 500 та около 6 замовлень🤦🏻‍♀️ повний провал. Більше піару з вербою.

anastazy_sky
Anastasiya, 122k підписників

Аноним
:)
Завжди дуже крута подача, багато замовлень та якісний підхід до реклами, але треба нагадувати про рекламу, бо може забути зробити) Більше 3-х років працюємо з Настею, тестували кілька магазинів з різними товарами, і завжди реклама окупалася

korya4ka
Koriak Tatiana, 1M підписників

Аноним
:(
українофобка

valeria__yurchenko
V A L E R I A, 1M підписників

Аноним
:(
Дуже не задоволена! Переносила рекламу, потім зробила, але не правильно розказала про товар. Потім переробила, але виклала вже пізно вночі! Прийшло 4 людини! За рекламу 13 500 грн!!! Це жахіття просто!

kristina_sharkadi

Аноним
:(
Я надзвичайно не задоволена рекламою. Реклама виконана халтурно. При цьому , що її перенесли. І я пішла на поступки, аби отримати результат.
Зняли з поганим звуком, Христину погано видно. Абсолютно без привертання уваги. Не зрозуміло про що мова .
Результат дуже поганий.


Ціна реклами станом на 30.05.23 р становила 15000+ 3000 подарунок . Після реклами повний ігнор. Було багато спроб з моєї сторони звʼязатися, аби скинули статистику. Всі спроби невдалі.
Тож халтурно знята реклама , відсутність результатів, що говорить про накрутки і жахливе відношення до клієнта.

kristi_go
Kristi Gorbatuk(Gusleacova), 441k підписників

Аноним
:(
Вже 2 рази не дотримувалася дедлайну, навіть не вибачаються. Інтеграцію робить халтурно. По ТЗ, але..

korya4ka
Koriak Tatiana, 1M підписників

Аноним
:(
Роботою з блогером залишились незадоволені. Навіть не беремо до уваги, що від мільйонника підписалось 40 людей, після виходу реклами просили статистику, щоб проаналізувати в чому могла бути причина такого результату, співвідношення переглядів та реакцій, але на жаль нам ніхто так і не відповів після реклами, і нічого не скинув.

s.chorij
Чорій Олександра | lifestyle & mom, 87k підписників

Аноним
:)
Відповідальна, уважна до деталей. Подала інформацію ще краще, ніж я очікувала. Підписники активні, видно що довіряють їй.
Реклама окупилась.

officialdori_
Даріана Остафійчук, 304k підписників

Аноним
:(
Заплатила їй за рекламу 3500грн, а вона пригнала мені ботів підписників та лайкі на останній пост

tanyaparfileva
Таня Парфільєва, 2M підписників

Аноним
:(
Дуже розчаровані підходом до реклами. По-перше, вихід реклами переносився декілька разів. Останнього разу нас навіть не попередили, просто не виклали рекламу й не відповідали у діректі акаунта по співпраці. Після переписки з менеджером і наполягань рекламу вже ж таки зробили з затримкою в один день. Відчуття, що зробили на відчепись, навіть не дивлячись сайт, подали його наче це мобільний додаток. Результати реклами в сторіс за 25000 грн 1993 переходи на сайт, 0 бронювань та 229 підписників.

trishameeow
ᴋʜʀʏsᴛʏɴᴀ ʙᴏɪᴋᴏ, 101k підписників

Аноним
:(
На жаль, не дуже відповідально поставились до нашої реклами. Відтерміновували 2 рази: вперше через її поїздку, вдруге через те, що вони не встигли забрати товар з пошти. Виклали не те, що ми просили, але потім опублікували вже потрібний формат. Активу майже не було, підписників теж біля 50-60.

kvashnevskyi
Дмитрий Квашневский, 279k підписників

Аноним
:(
Рекламує фінансову піраміду S-Group